רואים מל"מ

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין מופצת מידי חודש בדואר אלקטרוני לחברי העמותה, בוגרי הקהילה - אנשי אמ"ן, המוסד, השב"כ ונתיב, לאנשי קהילת המודיעין בעבר ובהווה ולבני המשפחות השכולות.

רואים מל״מ 50

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-מס' 50 ובו: על טקס ההתייחדות השנתי לזכר חללי קהילת המודיעין, בימת מודיעין מספר 18 על המבצע המוטס להעלאת יהודים מעיראק ותמונת מצב בעיראק וההשלכות האפשריות על ישראל. הרמטכ"ל בכנס חטיבת המחקר באמ"ן, ערב עיון לזכרו של סא"ל דר' שלמה בן אלקנה, השקת הספר 'מעשה אמ"ן' כרך ב,עדכונים מעמותות קהילת המודיעין השונות, כנס החברים השנתי ב- 3.9.18 ועוד.
קרא עוד

רואים מל״מ 48

 אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-מס' 48 ובו:'בימת מודיעין' מס'17 שעסק במתח בין הסונים לשיעים במזה"ת וההשלכות על ישראל,מועדון 'חבצלת'-המסע של ציונית קופרווסר לבגדאד היהודית,צל"ש ר'אמ"ן, 63 שנה להעלאתם לגרדום של סא"ל ד"ר משה מרזוק וסא"ל שמואל עזר (ז"ל),ערב הוקרה במל"מ לציון יובל לשחרור אסירי 'מבצע סוזאנה',ערב מיוחד לציון עשור לפטירתו של רמי שבילי ז"ל, הענקת מלגות ע"י קרן ל'הנצחת אל"מ ד"ר יעקב ברנדיס(ז"ל), האירוע השנתי לזכרה של ענבר עטיה ז"ל,עדכונים מעמותות קהילת המודיעין השונות ועוד.
קרא עוד

רואים מל"מ 47

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין- גיליון מס' 47- ובו :אירוע חנוכה תשע"ח לבני המשפחות השכולות,''בימת מודיעין' מס' 16 על עתידה של סוריה, 30 שנה לאינתיפאדה הראשונה, טקס פרסי ר' אמ"ן לחשיבה יוצרת, עדכונים מעמותות קהילת המודיעין השונות, עמותת 'הבריחה' מנהרת הזמן ועוד.
קרא עוד

רואים מל"מ 46

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-גיליון מס'46- ובו: על כנס החברים הל"ב בסימן מלחמת ששת הימים, בימת מודיעין על המזרח התיכון לאחר 'הטלטלה האזורית', על הקשר בין הנצחה ומורשת, פעילות מועדון 'חבצלת' על קרבות בינת ג'ביל במלחמת לבנון השנייה, השקת הספר 'דרמה בים האדום' סיפור האוניה קארין A, הקמת החדר לזכרו של ברוך כהן ז"ל בביה"ס הראלי בחיפה, ערב לזכרו של שלמה בן אלקנה ז"ל, מה קורה בעמותות השונות בקהילת המודיעין, מנהרת הזמן, פעילויות קרובות ועוד.
קרא עוד