רואים מל"מ

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין מופצת מידי חודש בדואר אלקטרוני לחברי העמותה, בוגרי הקהילה - אנשי אמ"ן, המוסד, השב"כ ונתיב, לאנשי קהילת המודיעין בעבר ובהווה ולבני המשפחות השכולות.

רואים מל״מ 50

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-מס' 50 ובו: על טקס ההתייחדות השנתי לזכר חללי קהילת המודיעין, בימת מודיעין מספר 18 על המבצע המוטס להעלאת יהודים מעיראק ותמונת מצב בעיראק וההשלכות האפשריות על ישראל. הרמטכ"ל בכנס חטיבת המחקר באמ"ן, ערב עיון לזכרו של סא"ל דר' שלמה בן אלקנה, השקת הספר 'מעשה אמ"ן' כרך ב,עדכונים מעמותות קהילת המודיעין השונות, כנס החברים השנתי ב- 3.9.18 ועוד.
קרא עוד

רואים מל״מ 48

 אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-מס' 48 ובו:'בימת מודיעין' מס'17 שעסק במתח בין הסונים לשיעים במזה"ת וההשלכות על ישראל,מועדון 'חבצלת'-המסע של ציונית קופרווסר לבגדאד היהודית,צל"ש ר'אמ"ן, 63 שנה להעלאתם לגרדום של סא"ל ד"ר משה מרזוק וסא"ל שמואל עזר (ז"ל),ערב הוקרה במל"מ לציון יובל לשחרור אסירי 'מבצע סוזאנה',ערב מיוחד לציון עשור לפטירתו של רמי שבילי ז"ל, הענקת מלגות ע"י קרן ל'הנצחת אל"מ ד"ר יעקב ברנדיס(ז"ל), האירוע השנתי לזכרה של ענבר עטיה ז"ל,עדכונים מעמותות קהילת המודיעין השונות ועוד.
קרא עוד

רואים מל"מ 47

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין- גיליון מס' 47- ובו :אירוע חנוכה תשע"ח לבני המשפחות השכולות,''בימת מודיעין' מס' 16 על עתידה של סוריה, 30 שנה לאינתיפאדה הראשונה, טקס פרסי ר' אמ"ן לחשיבה יוצרת, עדכונים מעמותות קהילת המודיעין השונות, עמותת 'הבריחה' מנהרת הזמן ועוד.
קרא עוד

רואים מל"מ 46

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-גיליון מס'46- ובו: על כנס החברים הל"ב בסימן מלחמת ששת הימים, בימת מודיעין על המזרח התיכון לאחר 'הטלטלה האזורית', על הקשר בין הנצחה ומורשת, פעילות מועדון 'חבצלת' על קרבות בינת ג'ביל במלחמת לבנון השנייה, השקת הספר 'דרמה בים האדום' סיפור האוניה קארין A, הקמת החדר לזכרו של ברוך כהן ז"ל בביה"ס הראלי בחיפה, ערב לזכרו של שלמה בן אלקנה ז"ל, מה קורה בעמותות השונות בקהילת המודיעין, מנהרת הזמן, פעילויות קרובות ועוד.
קרא עוד

רואים מל"מ 45

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-גיליון מס'45- ובו: על טקס ההתייחדות השנתי לחללי קהילת המודיעין 2017, יום העיון לציון 50 שנה למלחמת ששת הימים- המודיעין לפני המלחמה, במהלכה ובעקבותיה, 'בימת מודיעין' בנושא חיזבאללה האיום הנשקף לישראל,פעילות אביב למשפחות השכולות והפעם ביקור בבסיס ח"א בחצרים, מורשתון מס' 3- פעילות המרחב הדרומי של השב"כ, ערב הוקרה לעובדיה ירושלמי על ספרו העוסק ביהודי מצרים, מה קורה בעמותות השונות בקהילת המודיעין, מנהרת הזמן, פעילויות קרובות ועוד.
קרא עוד

רואים מל"מ 44

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-גיליון מס'44- ובו: 'בימת מודיעין' בנושא דאע"ש, המודיעין אז והיום- 20 שנה לפטירת נשיא המדינה ור'אמ"ן אלוף חיים הרצוג ז"ל, שנה לפטירתו של ר' המוסד העשירי האלוף מאיר דגן, "מסרגה" המעקב המודיעיני אחר הסוביטים בבריה"מ, אירוע לזכרו של אמיר מימוני ז"ל, האירוע השנתי של קרן ענבר, אירועים ביח' 8200 מה קורה בעמותות השונות בקהילת המודיעין, מנהרת הזמן, פעילויות קרובות ועוד.
קרא עוד

רואים מל"מ 43

אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-גיליון מס'43 ובו: 62 שנה להעלאתם לגרדום של משה מרזוק ושמואל עזר ז"ל, אירוע לזכרו של סרן טל נחמן ז"ל, אנדרטה לזכרו של מאיר בינט ז"ל, מועדון 'חבצלת' - תמונת מצב איזורית, סדנא על חוק השב"כ במבחן הזמן, יום עיון לזכרו של 'חקה', חלוקת מלגות מקרן אל"מ ד"ר ברנדיס ז"ל, מה קורה בעמותות השונות בקהילת המודיעין, מנהרת הזמן, פעילויות קרובות ועוד.
קרא עוד

רואים מל"מ 42

אגרת המידע של המל"מ-גיליון מס'42-בו: החלפת הנהלת עמותת המל"מ,חנוכה למשפחות השכולות,בימת מודיעין- איראן לאחר הסכם הגרעין,הסרט סנודן והרצאה על הסייבר כמימד הלחימה החמישי,אירוע לזכרו של יואל בן פורת ז"ל,פרס החשיבה היוצרת 2016 ע"ש עוזי יאירי ז"ל,אירוע לזכרו של זאב הרבט(ולוולה)ז"ל,אירוע הסרת הלוט לשביל להנצחת לוחם הסתר מאיר מקס בינט ז"ל,מאירועי עמותות הקהילה השונות,טיול בעקבות תנועת ה'בריחה',מנהרת הזמן,הזמנה לאירוע לזכרו של האלוף יצחק(חקה) חופי ז"ל בחיפה,'קול קורא' למלגת קרן 'ענבר עטיה ז"ל' ועוד.
קרא עוד

רואים מל"מ 41

 אגרת המידע של המרכז למורשת המודיעין-גיליון מס'41-ובו:על כנס החברים השנתי, דבר המשפחות השכולות בכנס וכן מקבלי אות המתנדב ואות הוקרה מיוחד.על בימת המודיעין שעסקה ב'יוזמת השלום הערבית', 'מועדון חבצלת' שעסק ב'איום המנהרות', טקס חנוכת 'כיכר הגיבורים' ברחובות, פרשת טובינסקי, מהנעשה בעמותות השונות בקהילה, ועוד..
קרא עוד