מבט מל"מ

מבט מל"מ: גיליון 81 יולי 2018

בגיליון זה: ”ידיעת הזהב“ וההתקפה המצרית שלא הייתה, כשטייסי חיל האוויר המצרי פגשו את עבד אל-נאצר, הערפל סביב ישראל בר טרם התפוגג, ארכיבישוף בשירות הפת"ח, כשהמזל מאיר פנים למודיעין המסכל, להערים על הנחש, המסע של לונצי - אלף קילומטר בכורדיסטן, ההיה "המלאך" סוכן כפול?, הביג דאטה משנה את פני המודיעין
לצפייה

מבט מל"מ: גיליון 80 פברואר 2018

בגליון זה: ג'בל אום חשיבה: ההשתלטות שלא קרתה, כך חולץ שגריר ישראל במצרים מאזור ההתנקשות בסאדאת, שירות המודיעין האיכותי של הרוטשילדים, הסוכן שהיה שווה חטיבה, שירות המודיעין של ברה"מ: 20 השנים הראשונות, מודיעיון: לפצח את התמונה של תהליכים מורכבים, נשות הצללים: מגדת העתידות מהש"י שסייעה בחילוץ ״ילדי טהרן״, מודיעין וספר: עמוס מנור וכרמי גילון: שני ראשי שב"כ, שני ספרים ועוד
לצפייה

מבט מל"מ: גיליון 79 ספטמבר 2017

בגליון זה: היפנוזה ככלי אלגנטי לחקירת מחבלים, המודיעין הצבאי האמריקני בתהליכי בדיקה יסודית. בששת הימים התרחשו שני אירועים אוויריים לפני מלחמת היו מעורבים מטוסי מיג 19 מצרים שבהם - בגבול ישראל מצריים. היה או לא היה.
מלחמת סיני-ההונאה שהצליחה אך גבתה מחיר. מלחמת ששת הימים- החוליה החסרה הקרב האווירי שהיה - וזה שלא היה המלחמה דרך עיני חייל פשוט הידיעה שמנעה מפלה והובילה למהפך ולניצחון בחזית הדרום וריית “הקונספירציה המשולשת"
לצפייה

מבט מל"מ: גיליון 78 יולי 2017

בגליון: 50 שנה למלחמת ששת הימים, מה ניתן היה ללמוד מהעיתונות העיראקית על כוונותיו של סדאם חוסיין על היעלמות הבנות העומק לגבי מושאי המחקר מעולמם של גופי המודיעין.
מדור חדש: כהן - "נשות הצללים" - על שולמית (שולה) קיש
לצפייה