אבירם חי זילבר ז"ל

בן יעל ומיכה נפל ביום כ"ב בטבת תשע"ו
02/01/2016
סמ"ר  אבירם חי, זילבר, בן יעל ומיכה חיים. נולד בירושלים ביום כ"א בסיוון התשנ"ג (10/6/1993). בן בכור להוריו ואח גדול של תמיר ועמרי.
אבירם היה הנכד הראשון משני הצדדים.
שמו הפרטי נבחר על ידי הסבא יחיאל זילבר ז"ל שהיה ניצול שואה ואברהם היה אחד מאחיו שניספו.
את השינוי לשם אבירם ביצענו לפי הצעה של הדוד גבריאל זילבר.
אבירם נולד בבית החולים שערי צדק בירושלים במשקל של 825 גרם ושהה בפגיה קרוב ל-3 חודשים.
שנה ראשונה גר בתל אביב ואחר כך עבר עם המשפחה לקריית אונו.
עקב הפגות אבירם קיבל טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק וקלינאית תקשורת.
כשהיה בן שנה וארבעה חודשים נולד אחיו תמיר.
את לימודיו התחיל בקרית אונו החל ממעון יום וגני הילדים המשיך בבית ספר היסודי "ניר", חטיבת הביניים על שם שז"ר וסיים בבית הספר התיכון על שם בן צבי (בגרות מלאה והצטיינות במקצוע חשבונאות).כשאבירם הגיע גיל 15 וחצי נולד אחיו הצעיר עמרי.
אבירם היה ילד משפחתי מאוד, אהב לבלות בחברת המשפחה המצומצמת וגם המורחבת.
את אחיו הקטן העריץ ופינק בהמון אהבה. מאז שהיה קטן אהב אבירם מוזיקה וגם אובחן כבעל חוש קצב מפותח ביותר. הוא ניגן מעט באורגן ולמד גםניגון על "עוד" (כלי מיתר מזרחי) כמו כן הוא היה אוהב לשיר ובכל מסיבות הכיתה הוא היה מופיע עם סולו שבחר.
אהבה נוספת הייתה לו לקבוצת הכדורגל מכבי תל-אביב שאל משחקיה היה מנוי עד לזמן גיוסו ולאחר מכן המשיך ללכת למשחקים כאשר התאפשר לו. אבירם כיבד כל אדם באשר הוא ומעולם לא פגע במישהו ולא הסתבך בצרות, נדיב מאוד באופיו ולא ידע לומר את המילה לא
.גרם נחת להוריו והיה מקור לגאווה גדולה. אבירם התגייס לצה"ל בתאריך 28/10/2012 לאחר הטירונות וקורס הדרכה בבה"ד 6 הגיע ל"יחידה" שם שרת את כל מלוא שרות החובה וחתם לשנה נוספת בקבע.
אבירם ביחידה היה אהוב כמו בבית התחבר עם כולם והיה ידוע כחובב שירה מזרחית גם לשיר וגם להשמיע לכולם על מנת להרים את האווירה.
גם בבית ידעו כמה אבירם אהב את השרות הצבאי והתנדב שם למשימות גם כאשר לא היה צריך לעשות זאת. אבירם נפטר בעת שירותו בתאריך  02/01/2016 כ"ב בטבת התשע"ו.אבירם לנצח ייזכר בתוך ליבנו ולעולם לא נשכחו.

קטגוריות:

חזרה
אבירם חי זילבר ז"ל