אלמוג גטיה ז״ל

בת לימור ואיתן נפלה ביום כח´ בתשרי תשע"ז 30/10/2016
בתם השנייה של לימור ואיתן. נולדה ביום כ"ז בתמוז תשנ"ו (14.7.1996) באליקים. אחות של מתן ועילאי. אלמוג למדה בתיכון "מגידו", הרחיבה מגמת כימיה וערבית וסיימה את התיכון עם בגרות מלאה בציונים גבוהים.
אלמוג התגייסה לצה"ל ב-4 בפברואר 2015. לחיל המודיעין. לאחר שעברה הליך איתור ומיון. היא ביצעה טירונות בבסיס הטירונות מפרשית ולאחריו עברה קורס אשר הכשיר אותה למקצועה הצבאי כדסקאית ערבית- מש"קית ביחידת הצנזורה. לאור העובדה שהתגוררה במרחק גדול מיחידתה ולצד רצונה להשקיע בתפקידה, אלמוג לנה בתקופת שירותה בבית החייל בתל אביב.

אלמוג סופחה לבסיס ההדרכה של חיל המודיעין (בה"ד 15) כמדריכה בתחום הערבית. ב- 18.10.2016, לאחר שחשה ברע, אושפזה בבית החולים "רמב"ם בחיפה. יום לאחר אשפוזה הידרדר מצבה, בשל קריש דם במוחה והיא הועברה למחלקת טיפול נמרץ. אלמוג נלחמה על חייה במשך שבועיים, אך היא נפטרה בבית החולים. אלמוג גטיה נפלה בעת שירותה ביום כ"ח בתשרי תשע"ז (30.10.2016), בת עשרים הייתה בנפלה. היא הובאה למנוחת עולמים בחלקה הצבאית בבית העלמין באליקים. הותירה אחריה הורים- לימור ואיתן ושני אחים- מתן ועילאי. אלמוג הועלתה לדרגת סמל לאחר מותה.

על המצבה חרטה המשפחה את הכיתוב: "מלאך, השארת חלל שאף אחד לא ימלא, כמוך יש רק אחת. זכרך גדול וחזק לעולמים".

מפקדת היחידה, תא"ל אריאלה בן אברהם, הצנזורית הראשית כתבה עליה: " אלמוג התברכה באיכות שקטה, במסירות ללא תנאים, במקצועיות ללא סייג ובנתינה שאין לה גבול. אלמוג הייתה אהודה מאד על עמיתיה ומפקדיה, ואף נבחרה לצאת לתפקידי הדרכה בתחום התמחותה ולחנך את דור העתיד של חיל המודיעין. אלמוג עסקה בליבת העשייה המבצעית של הצנזורה ותרמה באופן ישיר לביטחונה של מדינת ישראל".

יהי זכרה ברוך.