אילן יענקילביץ´ ז"ל

בן סבטלנה יענקילביץ´ נפל ביום כא' בתמוז תשע"ו 27/07/2016
אילן בן סבטלנה, נולד ביום שלישי ב' בטבת התשנ"ז (11.3.97) בבית החולים לניאדו שבנתניה. ילד יחיד לאמו סבטלנה אשר היה כל עולמה. ילד תכול עניים יפה תואר אשר שקד על לימודיו ותמיד הצטיין בכל התחומים ובפרט בלימודי הביולוגיה שכל כך אהב.
הספורט היה כחלק בלתי נפרד מחייו אשר דבק בו במסירות שנים רבות, הן בחוג הקראטה אשר היה בעל חגורה חומה והן במכון הכושר. אם הכושר בה הרגל החיים של אכילה נכונה ותזונה שכה הקפיד ותמיד דבק בו.
אילן תמיד דאג לאמו בכל אשר ניתן וכך היה גם לסובבים אותו, אף פעם לא חשביו על עצמו אלה על טובת אחרים והזולת. היה מוכשר מאוד בכל מעשה ידיו, אהב מאוד טיולים ברחבי הארץ והרבה לטייל עם חבריו. היה ראשון להתנדב ותמיד חיפש כיצד ניתן לעשות משהו מעבר ויותר מהמצופה.

ב- 21.7.15 התגייס אילן לצה"ל. שירת בחיל המודיעין ביחידה מסווגת, היה מוערך מאוד ע"י מפקדיו והיה מועמד לחייל מצטיין.
רב"ט אילן נפל בעת מילוי תפקידו ביום כ"א בתמוז התשע"ו (27.7.2016). בן 19 בנפלו. הובא למנוחת עולמים בחלקה הצבאית בבית העלמין הצבאי בנתניה. הותיר אחריו אם ומשפחה אוהבת.

אמו סבטלנה הביאה לעולם את איתן כשנה לאחר מותו של אילן, וכשלוש שנים וחצי לאחר מותו הביאה לעולם תאומים- יקיר ואדיר.

חבריו ליחידה ומפקדיו מספרים כי אילן היה חייל רציני, אשר היווה בהתנהגותו דוגמה אישית. היה מלא מרץ ושמחת חיים, בעל חוש הומור מפותח. אילן היה אהוד על מפקדיו וחבריו. מפקד היחידה, אל"מ רונן, כתב למשפחתו במכתב התנחומים: "אילן השתלב בעשייה היחידתית, הן כחייל מקצועי והן כדמות חברתית ונעימת הליכות, שהקרינה אוירה טובה על הסובבים. אילן היה חייל ערכי ומסור מאד לתפקידו. הוא ביצע את משימותיו על הצד הטוב ביותר ותרם בכך לביטחונה של מדינת ישראל. חבריו ליחידה העריכו אותו, סמכו עליו ואהבו אותו".

יהי זכרו ברוך.