זיו גן ז״ל

בן אראלה ויעקב נפטר ביום כ"ד בתמוז תשע"ז 18/07/2017
בן ארבעים וחמש במותו

זיו נולד בתל אביב, בח´ בניסן תשל"ב, 23 במרץ 1972. בן ליעקב ואראלה ואח לספי. למד בבית הספר התיכון רמות בבת ים במגמה ביולוגית.
בשנת 1990 התגייס זיו לצה"ל ושירת בחיל המודיעין. זיו בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ממכללת תל אביב ותואר שני בלימודי מזרח תיכון מאוניברסיטת תל אביב.
זיו החל את דרכו בשירות בשנת 1993 כעובד שכ"ש בתחום הלוגיסטיקה. בשנת 2001 הועסק ככמ"ח באגף טכנולוגיות המידע ובמקביל שירת כאיש מילואים באגף המבצעים. בשנת 2010 נקלט זיו מחדש כעובד שירות באגף טכנולוגיות המידע, בתחום תשתיות שרתים. במסגרת תפקידו פעל זיו לאורך כל השנים מתוך מסירות ומחויבות לארגון, עשה לילות כימים, לטובת חיזוקן ושרידותן של תשתיות ומערכות הטכנולוגיה בארגון.

בשנת 2004 הכיר זיו את זוגתו, עדי. הם התגוררו בתל אביב ושם נולדו שלושת ילדיהם – עמית, גילי ועומר. זיו היה איש משפחה למופת ואב נוכח ומסור.
זיו אהב את המרחבים ונהנה מפעילויות בחיק הטבע. הוא הרבה לטייל, אהב לרכוב על אופני שטח ולצלול. הוא התאפיין בחוש הומור מושחז, בטוב לב ונועם הליכות, בצניעות, רגישות, חוכמה ויושרה. הוא הטביע את חותמו על אנשים רבים שאהבו והעריכו את אישיותו ופועלו. 

זיו נפטר בתל אביב בשנת 2017 לאחר מאבק אצילי במחלת הסרטן. בן 45 היה במותו. הוא הניח שלושה ילדים, אישה, הורים ואח. זיו קבור בבית העלמין הצבאי קריית שאול בתל אביב.

יהי זכרו ברוך.