אלמוג לוי (פתחי) ז"ל

בן חיה ושלמה נפל ביום י"ד באלול תשע"ח 25/8/2018
בן בכור לחיה ושלמה (שלומי). נולד ביום כ"ג באב תשנ"ו (8.8.1996) בבאר שבע. אח של אליעד והראל.
אלמוג התגייס בתאריך 20.9.2015 , לקורס התכנות היוקרתי בממר"ם. מיד עם סיומו שובץ למדור אשר אמון על פיתוח מערכות מידע, ובתוך פרק זמן קצר מונה להיות אחראי על מערכת מבצעית אשר הייתה ועודנה אחת המערכות הקריטיות המשרתות את צה"ל בשגרה ובעת חירום.

אלמוג היה חייל מצטיין, מפתח תוכנה מהמוכשרים בענף ובמדור. עד מהרה אלמוג הפך לאחד ממוקדי הידע במדור, תוך שהוא עוזר, חונך ומשקיע מזמנו וממרצו על מנת לעזור ולשפר את הסובבים אותו. אחריות מרחיבה זו, הובילה את מפקדיו למנותו לתפקיד ממלא מקום ראש צוות (מ"מ רש"צ) ולפקד על חיילי הצוות, תפקיד אותו לקח ברצינות, באחריות ובאהבה לפקודיו.

לאורך הזמן התבלט אלמוג גם במישור החברתי, וחוש ההומור המפותח שלו תרם רבות לאווירה הצוותית. אלמוג ידע לשלב את הציניות וצחוק גם ברגעים מורכבים יותר. האינטליגנציה הרגשית שבה ניחן והיחס האישי שהקפיד לתת לכל אחד מחבריו הציב את אלמוג כעמוד תווך חברתי וכחבר אמת, שלא מעט חיילים ומפקדים שמחו לשיחות עמו, לחברותו ולעצותיו.

בחודש מרץ 2018 התגלתה אצל אלמוג מחלת הסרטן, ומצבו הדרדר משמעותית. על אף מצבו הקשה, אלמוג ביקש לחזור לשירות חלקי ובחודש מאי 2018 נכנס לשירות הקבע ונלחם בגבורה במחלה הארורה. חבריו ובני משפחתו שאבו כוח והתחזקו בזכות האופטימיות, הנחישות וההומור שהפיץ סביבו. גם בשעות הקשות הקפיד אלמוג לשדר רוח איתנה, עוצמה ואמונה כי הכל יסתדר לטובה.

בחודש אוגוסט טס אלמוג עם משפחתו ללונדון, שם חש בכאבים עזים בראשו. ביום שבת י"ד באלול תשע"ח (25.8.2018), בבית החולים סורוקה בבאר שבע, נפטר אלמוג ממחלת הסרטן כאשר משפחתו הגרעינית והמורחבת עומדת לצדו.

סמל ראשון אלמוג לוי (פתחי) נפל בעת מילוי תפקידו.
בן עשרים ושתיים בנופלו.
הוא הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בבאר שבע. הותיר הורים ושני אחים.

על מצבתו כתבו אוהביו: "אלמוגי שלנו, אתה תמיד איתנו!"
יהי זכרו ברוך