אבנר סנחאני ז"ל

בן לאה וסעדיה נפל ביום י"ח בחשון תשמ"ג 04/11/1982
בן לאה וסעדיה, נולד ביום כ"ג באב תשכ"ב (23.8.1962) בכפר-חסידים. הוא היה בן למשפחה  מסורתית, שעלתה מתימן. למד בבית-הספר הממלכתי-דתי בכפר חסידים ואחרי כן במרכז לחינוך תורני בזכרון-יעקב, שם למד שלוש שנים.
את לימודיו השלים בפנימייה מקצועית בקיבוץ לביא, שבה למד ארבע שנים.

באוגוסט 1981 התגייס לצה"ל ושירת בחיל-הצנחנים. אבנר עבר קורס טירונות וקורסים לנהגי  מכונית קלה ומשאית. ביחידתו שירת כנהג. בחוות-דעת על שירותו ציין מפקדו כי "הוא מילא תפקידו בצורה מעולה, לשביעות רצון מפקדו, תוך אחריות".
ביוני 1982 הועלה אבנר לדרגת רב"ט. הוא לחם במלחמת שלום הגליל ושירת בבסיס יחידתו  בלבנון כנהג.

ביום י"ח בחשוון תשמ"ג נהג ברכב צבאי בכביש היוצא מצידון. הוא נסע במורד תלול, ובעקומה התהפך רכבו ואבנר נהרג. בן 20 היה במותו.
הוא הובא למנוחות בחלקה הצבאית בבית-הקברות בכפר-חסידים. במכתב תנחומים למשפחתו כתב עליו מפקד יחידתו: "בנכם נספה בתאונת דרכים בגיזרה המזרחית בלבנון, כשהיה בנסיעה בתפקיד. תוך זמן קצר התחבב אבנר ביחידתו על הכל והיה לחלק בלתי נפרד מן הבסיס בו שירת בצניעות ובעדינות.

בחיוך וברוח טובה עשה את כל מה שהיה מוטל עליו. היה מוכן לסייע בעת צרה, מוכן לתת כתף ומאמץ נוסף, למען הכלל. הוא כבש את לב כולם בקסמו האישי ובנועם דרכיו. היה חייל מצוין, מסור ומתמיד בכל מעשיו". על שמו הוקמה ספרייה תורנית בישיבת "כנסת חזקיהו" בכפר-חסידים.  

אבנר נפטר ביום י"ח בחשוון תשמ"ג, 4 בנובמבר 1982, בן 20 במותו.
נקבר בבית הקברות בכפר חסידים.
השאיר אחריו הורים, חמש אחיות ואח. 
יהי זכרו ברוך.