רבקה (ריקי) משה ז"ל

בת פאינה ויעקב נפטרה ביום כ"ט בתמוז תשס"ט 21/07/2009
בת בכורה לפאינה ויעקב. רבקה (ריקי) נולדה ביום ד' בחשוון תשל"ח (16.10.1977) באשקלון.
עם היוולדה, אור ושמחה רבה הציפו את בית הוריה. לאחר כשש שנים, נולד אחיה הצעיר – שי.

ריקי הייתה תלמידה מצטיינת לאורך כל שנות לימודיה, בבית הספר היסודי ובתיכון אורט על שם הנרי רונסון, באשקלון.

ריקי התגייסה לצה"ל בשנת 1995. לאחר טירונות קצרה שובצה כחיילת במרחב דרום בשירות הביטחון הכללי (שב"כ). שיבוצה ושירותה הסבו גאווה רבה לה ולמשפחתה.

שירותה הצבאי של ריקי היה מעניין ומשמעותי מאוד עבורה, ולאחר שחרורה החליטה היא לפתח את עתידה המקצועי והתעסוקתי כעובדת אזרחית במסגרת שירות הביטחון הכללי.

ריקי שובצה כמפעילת טלפרינטר ובמקביל לעבודתה, למדה לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן. את לימודי התואר הראשון סיימה בשנת 2001 בהצטיינות.

בשנת 2002 שימשה ריקי כעוזרת מנהלתית לראש מינהלת בטחונית לסיוע, והחל משנת 2007 עבדה ביחידת החוקרים במרחב דרום. ריקי אהבה מאוד את מסגרת עבודתה ותפקידיה השונים שהיו מלווים בעשייה מרובה ואתגרית. כמו כן, נהנתה לשתף פעולה עם חבריה החוקרים אשר עסקו במלאכה לצידה. לאחר שנות חברות וזוגיות עם שחק, אותו הכירה במסגרת לימודיה התיכוניים, נישאו השניים והקימו תא משפחתי. בשנת 2006 נולדה לריקי ולשחק בתם הבכורה - דפנה, וכשנה לאחר מכן נולדה בתם השנייה - נגה. ריקי העניקה לבנותיה אהבה רבה, אך זכתה לכך רק לזמן קצר.

בשנת 2008 חלתה ריקי במחלה קשה. היא נלחמה בגבורה במחלתה, אשר הכניעה אותה לאחר כשנה.

ריקי נפטרה ביום כ"ט תמוז תשס"ט (21.7.2009). בת שלושים ושתיים בנפלה. היא הובאה למנוחות בבית העלמין הצבאי באשקלון. הותירה בעל, שתי בנות, הורים ואח. 

יהי זכרה ברוך.