דודו גנור ז״ל

בן דינה ומשה נג׳רי נפטר ביום כ"ו באב תשע"ט 27/08/2019
 דודו נולד בכ"א בטבת תשכ"ו, 13/01/1966 , בתל אביב לדינה ומוסא נג'רי, ילד שני, אח לנינה ויובל.
כשהיה בן 6 עברה המשפחה להתגורר בגבעתיים. דודו למד בבי"ס בורוכוב עד סוף כיתה ח' ומשם עבר לתיכון קלעי שם למד סוציולוגיה וכלכלה. ב- 1984 התגייס לגבעתי ושירת בגדוד שקד.
ב 1986 יצא לקורס קצינים אותו סיים בהצטיינות וחזר לגדוד בתור מ"מ. השתחרר מהצבא ב 1990 בתפקיד מ"פ.

דודו התגייס לשב"כ ב 1991 ליחידת המבצעים שם גדל והתפתח במשך כל שנות עבודתו בשירות. בתקופה זו עבר הכשרות רבות ומיוחדות,  המשיך והתפתח לתפקידי מפתח ביחידה, והחל משנת 2008 שימש כאחראי ור' צוות על תחומים ייחודיים. דודו היה אחראי על מבצעים רבים, היה בקשר הדוק עם קולגות הן בתוך השירות והן מחוצה לו ויצר איתם קשרים חמים וקרובים. הוא השכיל והצליח לייצר שיתוף פעולה ומחויבות שהייתה ייחודית לו ולאופיו החם והחיובי.

למרות שנחשב לזקן השבט ביחידה, היה תמיד מוכן למלא כל תפקיד ומשימה גם בכאלו ששמורות לצעירים. ניכרה בו תמיד רוח ההתנדבות , המסירות, המשימתיות והאכפתיות מביצוע המשימה והזולת. 

דודו היה נשוי לדיתי כ 20 שנה ולהם 5 ילדים – תום, נעה, עופרי, עילי ועומר. היה אב ואיש משפחה אוהב ומסור. תחביבו ואהבתו הגדולה הייתה רכיבה על אופני כביש. כך גם מצא את מותו בתום רכיבה על אופניו. 

דודו נפטר בפתאומיות מדום לב ב- כ"ו באב תשע"ט, 27/08/2019. הניח אישה, שתי בנות, שלושה בנים , אח ואחות.  הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי נוה הדר, הוד השרון. 

יהי זכרו ברוך.