גלעד זוסמן ז"ל

בן יעל ומשה יהודה (דודו) נפל ביום ט"ו באב תשס"ו 09/08/2006
גלעד נולד בכפר סבא, ביום ל´ כסלו התש"מ, 19 בדצמבר 1979 להוריו משה יהודה (דודו) ויעל. 
גדל בכפר סבא, סיים בגרות מלאה ב"ישיבת בני עקיבא" ברעננה ולמד בישיבת "מדברה כעדן" בדימונה ובמצפה רמון, שם התעצב והתגבש עולמו הרוחני התרבותי והערכי.

גלעד ביצע שירות צבאי מלא בפלחה"ן צנחנים. עם שחרורו מצה"ל, הצטרף לשירות הביטחון הכללי, עבר קורס אחיד מטעם נתב"ג, שימש בתפקיד מבצעי בנתב"ג ולאחר מכן כמאבטח באל על. תוך כדי עבודתו בנתב"ג, נישא לבחירת ליבו חני ועבר לישוב עלי שבשומרון, שם בנו את ביתם ונולד בנם לביא.

גלעד היה אדם של אנשים, אוהב ואהוב על כולם, אדם שהקשבה מוחלטת לבן שיחו הייתה מאבני היסוד של אישיותו, מכל אדם שפגש, ושוחח עימו לקח גלעד משהו לחייו.

לגלעד הייתה אהבה לידע. הצימאון לידע לא הוגבל לתחום ספציפי, אלא הקיף נושאים שונים החל מפיזיקה, דרך צילום, נגרות, גינון, טיולים בארץ ובחו"ל, כושר גופני וכמובן לימוד תורה.
גלעד היה איש משפחה. בעל מסור ואבא נדיר, שותף בכל חלקי חייו של בנו, החל מתהליך ההיריון והלידה, דרך כל שלב ראשון שהצליח להיות חלק ממנו. בנו לביא אומנם זכה להכיר אותו רק כשמונה חודשים, אולם אופיו של גלעד הוטבע בבנו מעבר למה שנראה כהגיוני.

גלעד נקרא לשירות המילואים בזמן מלחמת לבנון השנייה, ויצא עם חבריו מימי השירות הסדיר מתוך אמונה בערך הגדול של שמירה על העם והארץ.

גלעד נפל במהלך פעילות מבצעית, בעת שירות מילואים בחטיבת הצנחנים, כאשר טיל נ"ט פגע בבניין בו שהה .   גלעד נפטר ביום ט"ו באב התשס"ו, 9.8.2006.
בן 27 היה במותו.

הניח אישה, בן, הורים, אחים ואחיות, משפחה וחברים. קבור בבית העלמין הצבאי בכפר סבא.

יהי זכרו ברוך

לזכרו של גלעד זוסמן ז"ל